Výpočet hypotéky
Online výpočet splátek hypotéky

Výpočet hypotéky online

S naší pomocí vyřešíte bydlení jednou provždy. Pomůžeme vám s výběrem nejlepší hypotéky na míru, sjednáme pro vás akční úrokovou sazbu a řadu dalších výhod. Ušetříme vaše peníze i čas. Nebudete muset jednat s bankovními poradci jednotlivých bank, zbavíme vás poplatků za sjednání a správu úvěru, zajistíme levný či bezplatný odhad nemovitosti. K tomu všemu si u nás můžete udělat výpočet hypotéky online. Prostřednictvím online hypotéčního kalkulátoru snadno zjistíte, kolik budete měsíčně splácet. Jde to rychle, jednoduše a přesně na míru! Chcete vědět více? Sjednejte si nezávaznou schůzku s našim hypotéčním specialistou.

Výpočet splátek hypotéky online

Chcete vědět, jaké budete platit měsíční splátky u vámi zvoleného hypotéčního úvěru? Proveďte výpočet splátek hypotéky online a ihned se to dozvíte. K výpočtu hypotéky slouží online hypotéční kalkulátor. Do příslušných políček stačí zadat dobu splácení, celkovou výši hypotéky a zvolit fixaci hypotéky. Výsledkem bude vaše měsíční splátka. Vypočítat si můžete také hypotéku po refinancování. Na internetu jsou k dispozici speciální hypotéční kalkulačky, prostřednictvím kterých zjistíte, jestli se vám refinancování vyplatí, jak vysoké budou splátky hypotéky při změně úrokové sazby apod. S online výpočtem, sjednáním hypotéky i s refinancováním hypotékyvám ochotně pomůžeme. Sjednejte si nezávaznou schůzku s některým z našich hypotéčních specialistů.

Výpočet hypotéky - Jak se počítá hypotéka

Zajímá vás, jak probíhá výpočet hypotéky? Pro všechny zájemce o hypotéční úvěr jsme připravili článek zaměřený na výpočet splátek hypotéky kalkulačka. Důležitým parametrem při výpočtu splátek hypotéky je tzv. anuita (konstantní splátka). Hypotéční úvěry jsou spláceny stejnými splátkami - anuitami, přičemž výše anuity je u hypotéky konstantní v rámci tzv. fixačního období úrokové sazby. Během tohoto období je úroková sazba hypotéky neměnná (nejčastější je tříletá a pětiletá fixace hypotéky). Po skončení fixace se vypočítá nová anuita pro další zvolené fixační období na základě nesplacené části úvěru, výše nové úrokové sazby a zbytkové doby do splatnosti hypotéky. Tento postup se opakuje až do konce splatnosti úvěru, do předčasného splácení hypotéky apod.

Výpočet hypotéky online

Výši splátky (anuity) pro konkrétní hypotéku si můžete sami vypočítat. Výpočet hypotéky online můžete provést prostřednictvím nástroje Hypotéční kalkulátor, který je dostupný na našich stránkách. Online výpočet hypotéky kalkulačka lze provádět opakovaně a zcela zdarma.